نگاه به تازه های طرح های خدمات رسانی در بسیاری از جوامع همواره با اقبال و توفیق مطلوب مواجه بوده است. طی سال های اخیر تجارب در اجرای طرح های نوین خدمات رسانی به ویژه پیرامون امور ورزش و فرهنگ به لحاظ فراهم شدن تسهیلات و دسترسی آسان به نیاز خانواده ها، رضایت مخاطبان را به خود جلب نموده است.

شرکت طنین موجهای آبی برگرفته از تجارب مفید و مؤثر و برخورداری از امکانات و تجهیزات نوین علمی و تخصصی در گستره ورزش و امور رفاهی، خدمات ارزشمندی را تقدیم هموطنان نموده است. گروه طنین موجهای آبی با بکارگیری مدیران کارآمد و متخصص فعالیت خود را به گونه ای سمت گیری نموده است که فرآیند های خدمات ورزشی رفاهی با تعاملی هدفمند مدیریت گردیده تا حاصل آن ارتقاء راندمان و رشد بهره وری نیروی انسانی تحت پوشش مراکز و دستگاه های دولتی و غیردولتی، سرمایه ای ماندگار محسوب گردد.

از ضروریات زندگی استفاده مناسب و بهینه از اوقات فراغت و برنامه ریزی برای اوقات فراغت است. اموری چون ورزش، گردشگری و تفریحات سالم در شرایطی مخاطب را به خود جذب مینمایند که این گونه امور، بستر سازی و نهادینه شده باشد. طنین موجهای آبی با اهتمام قابل تأمل، رویکرد جدیدی را با ارائه خدمات متنوع ورزشی و تفریحی و رفاهی طراحی نموده و ساز و کار آن را به صورتی کاملاً کارشناسی شده در اختیار داشته و با اقداماتی تازه و بدیع، رسالت تقبل فرهنگ سازی در ایجاد فضایی سالم و نشاط بخش را عهده دار شده است.

 

تاریخچه و فعالیت های شرکت:

فعالیت شرکت از سال 1383 با نگهداری و بهره برداری از اماکن ورزشی آغاز گردید. طنین موجهای آبی در سال 1389 به شماره ثبت 386582 با هدف ارائه ی جدیدترین و جامع ترین خدمات ورزشی رفاهیِ الکترونیکی و هوشمند تاسیس و پس از 5 سال تحقیق و برنامه ریزی بعنوان اولین شرکت ارائه دهنده ی خدمات ورزشی، رفاهی، فرهنگی، تفریحی و گردشگری در قالب کارت های هوشمند الکترونیکی به کارکنان ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی کشور در راستای هدفمند کردن بودجه ی ارگان های مختلف، مفتخر است با ارائه ی خدماتی از قبیل:

1-        استفاده از مجموعه های ورزشی شامل استخر و سونا، سالن های بدنسازی، سالن های چند منظوره و... با بالاترین سطح تخفیف در میان شرکت های خدمات دهنده.

2-        خدمات رفاهی و فروشگاهی با امکان خرید از معتبرترین برندهای پوشاک کشور.

3-        خدمات فرهنگی با استفاده از بهترین مجتمع های سینمایی و فرهنگی کشور.

4-        خدمات اقامتی،تور و گردشگری با استفاده از هتل ها و مهمانسراهای طرف قرارداد شرکت در سطح کشور و آژانس هواپیمایی طنین گشت، تحت مدیریت شرکت طنین موجهای آبی.

5-        خدمات تغذیه با استفاده از برترین رستوران ها، فست فود ها و مجتمع های غذایی طرف قراداد.

6-        خدمات تفریحی با بالاترین سطح تخفیف در مجموعه های شهربازی.

7-        خدمات بهداشتی و درمانی با استفاده از مجهزترین مراکز پزشکی و آزمایشگاهی طرف قرارداد.

8-        خدمات تشریفاتی ویژه  با استفاده از مجموعه رستوران گردان برج میلاد و بیش از 15 مجموعه ورزشی نمونه و انحصاری تحت مدیریت شرکت طنین موجهای آبی.

تمامی نیازهای روزمره ی کارکنان محترم سازمان ها را با سهولت و امنیت بالا فراهم می نماید.

 

شرکت با استفاده از تجارب اندوخته ی سالهای اخیر و با بکارگیری نیروی متخصص خود با دیدگاه مشتری محور و سلامت نگر توانسته است با جذب هدفمند بودجه های دولتی و خصوصی کشور و هدایت هوشمندانه ی آن به سمت مراکز خاص و برگزیده ی طرف قرارداد خود که بطور آگاهانه با توجه به نیاز های مشتریان و به تعداد محدود در هر منطقه ی شهری انتخاب گردیده اند، بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان خود را از سطح کمی و کیفی خدمات از یک طرف، و نیز رضایت کامل مجموعه های طرف قرارداد و پذیرندگان کارت های خود را نسبت به تراکم مشتریان و حجم خرید جلب نماید.

امروز با دارا بودن متجاوز از 2000 مجموعه ی ورزشی و رفاهی طرف قرارداد و کسب اعتماد ارزشمند و سابقه همکاری کلان با بیش از 300 ارگان دولتی و خصوصی کشور طی سالهای فعالیت، بعنوان پیشرو در امر خدمت رسانی در حوزه ی ورزش و امور رفاهی بر خود میبالیم و بر آنیم تا جهت بهبود هرچه بیشتر سطح خدمات و نیل به اهداف عالی شرکت پذیرای فرصت های جدید همکاری باشیم.